📚 Учениците от Iб клас на СУ „Свети Патриарх Евтимий“ с много старание и вдъхновение се подготвиха за един от най-светлите български празници – 24 май, 📜Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура.✨
Дни преди празника малките ученици представиха свои проекти, посветени на буквите, книжовността и делото на светите братя.📖
С усмивки и ентусиазъм те показаха колко важни са знанието и любовта към родното слово.
👏 Поздравления за учениците от Iб клас за вдъхновяващите творби!
💐 Благодарим на учителите и родителите за подкрепата и мотивацията, с които насърчават децата да творят и да пазят българския дух жив.
Класен ръководител: Валентина Кирева – старши учител
Учител ГЦОУД: Ася Косева