На 19.02.2026 г. /в двора на начален етап/ учениците от ГЦОУД – втори клас, отбелязаха тържествено пред своите съученици и родители 153 годишнината от гибелта на Апостола на свободата – Васил Левски.
Учители ГЦОУД:
Иванка Николова-учител,
Екатерина Найденова-учител
Здравка Толова-Кърова-старши учител