На 20.04.2026 г. учениците от начален етап при СУ „Св. Патриарх Евтимий“ отбелязаха 150 г. от избухването на Априлското въстание с тържествен рецитал подготвен от изявени ученици от III и IV клас.
  🇧🇬 Благодарим им за старанието и труда!