✨Учениците от клуб „Екопатрул“, VIД клас имаха интересно и полезно преживяване в УХТ.

Включиха се в лекция. 👩‍🏫д-р Динкова и 👨‍🏫ас. Колев ги запознаха с технологиите на производство на храни и колбаси. Завършиха с почерпка от студентите, която самите те бяха изработили.

Ръководител: Росина Родюкова – учител по човекът и природата и биология и ЗО