🚑На 06.03.2026 год. учениците от IIIа клас участваха в обучителен тренинг на тема „Правила за оказване на първа помощ“ .
👩‍⚕️ Медицинската сестра Марияна Псома показа как се оказва първа помощ, когато на някого внезапно му прилошее. Тя демонстрира и как се прави превръзка 🩹 на ръка, крак и глава.
✨Учениците с интерес се включиха в заниманието и имаха възможност на практика да приложат наученото. Денят беше полезен и вълнуващ, а децата направиха още една важна крачка към това да знаят как да реагират и да помагат в различни ситуации.
Класен ръководител: Василка Петрова-старши учител начален етап
Учител ГЦОУД: Радина Балабанска-учител начален етап