Първомартенски благотворителен базар
На 27 февруари 2026 год. в нашето училище се проведе първомартенски благотворителен базар. Учениците ни с много старание и творчество изработиха традиционни мартенички, които предложиха на своите съученици, учители и родители.
Средствата ще бъдат използвани за реализирането на нов проект, свързан с дейността на Ученическия съвет – инициатива, която ще даде възможност на учениците да развиват своите идеи, активност и гражданска ангажираност.
Благодарим на всички, които се включиха и подкрепиха благородната кауза!
Честита Баба Марта!
Бъдете здрави, вдъхновени и носете доброто в сърцата си!
Бъдете здрави, вдъхновени и носете доброто в сърцата си!
