В новото предаване „Слънце в ефира“ на Училищно радио „Патриарха+“ можете да чуете за постановката „Петя и вълкът“ от Сергей Прокофиев на Пловдивската опера с участие на ученици от нашето училище, да се научите да правите картини с плъсти от учениците от VIд клас, да се насладите на разказа на Гергана и Йоана от Хг клас за престоя им в Испания по Проект Еразъм+, да си спомните за традициите на Лазаровден и Цветница, както и да се позабавлявате с хороскопа на пролетните зодии. Приятно слушане!
Ръководител на екипа: Даниела Попова – старши учител