Момичетата в група V-VII клас се представиха отлично на общинското състезание по лека атлетика.
Спечелени бяха четири
втори места в дисциплините:
100 м- Виктория Чапрашикян, Vе клас;
Скок на дължина и скок на височина-Виктория Цанкова, VIIв клас;
Щафета 4×100 м в състав:
Пресияна Желева, Vа клас;
Елия Младенова, VIд клас;
Габриела Шопова, VIIз клас;
Нели Гимишева, VIIз клас.
Две трети места бяха завоювани на:
400 м- Виктория Чапрашикян, Ve клас и
тласкане на гюле- Стамена Каралиева, VIIз клас.
С тези силни резултати отборът заслужено завоюва 2-ро място в отборното класиране, само на 2 точки от първото.
Благодарим на всички момичета за отличното участие и за това, че представиха училището по най-добрия начин!
