На 3.март Родопите не бяха просто планина, а сцена на история! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Стотици скиори и сноубордисти се събраха на връх Снежанка, разгърнаха огромния трибагреник 🇧🇬 и поеха бавно и тържествено надолу по зелената писта към Студенец.
Гайдите звучаха.
Знамето се вееше.
Пистатата се превърна в шествие.
А нашата възпитаничка Катрин Найденова от IIIб клас докато се спускаше рецитираше по Нова ТВ : „Аз съм българче“ от Иван Вазов
🎿 Това не беше просто спускане.
Това беше най-голямото спускане за 3-ти март в България – символ на свобода, единство и български дух, изписан върху снега. 🇧🇬👏
Честит Национален Празник! 🇧🇬
