Как да се грижим за здравето и хигиената на нашите зъби
Д-р Здравко Стойчев проведе интересна и полезна среща с учениците, посветена на здравето и хигиената на зъбите.
Той припомни на децата правилата за поддържане на добра устна хигиена, демонстрира чрез специално приложение как да проверяват дали са почистили добре зъбите си и подчерта значението на профилактичните стоматологични прегледи два пъти годишно.
Втората част на занятието премина като творческа работилница. Учениците изработиха от пластилин картини на тема „Здравословна храна“, като по интересен и забавен начин затвърдиха наученото по Човекът и природата.
Благодарим на д-р Стойчев за полезния урок и ценните съвети!
Класен ръководител: Василка Петрова- старши учител в начален етап
Учител ГЦОУД: Радина Балабанска-учител в начален етап