
С радост и гордост споделяме блестящото представяне на ученика от VIIБ клас Андреян Георгиев в

51. Национална олимпиада по Биология и здравно образование, която се проведе на 28.03 – 29.03.2026 год. в гр. Стара Загора.
Андреян представи достойно нашето училище в конкуренция с най-изявените биолози в страната и доказа, че може да се справи с всяко предизвикателство.

Пожелаваме му да не спира да мечтае и да продължи да следва науката с любознателност и интерес.
Учител: Росина Родюкова – старши учител по човекът и природата и биология и ЗО